3 lipca 2022

Polonia In The World

Pierwsze Niezależne Radio Polonijne poloniaintheworld.pl to Radio inne jak wszystkie radia. Powstaliśmy by chronić i reprezentować interesy Polonii Polskiej z całego świata.

Środowiska narodowe odwołują się do decyzji o zakazie organizacji Marszu Niepodległości

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości złożyło w Sądzie Okręgowym w Warszawie odwołanie od decyzji prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz o zakazie organizacji Marszu Niepodległości. „Jesteśmy pewni, że decyzja będzie pozytywna” – powiedział prezes stowarzyszenia, Robert Bąkiewicz.

Bąkiewicz wyraził nadzieję na szybką i pozytywną decyzję. W jego opinii, sąd uchyli zakaz zgromadzenia. „Spotykamy się 11 listopada (…) na Rondzie Dmowskiego” – zaznaczył. W opinii prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, nie ma żadnych podstaw prawnych do tego, żeby organizowany przez jego stowarzyszenie marsz się nie odbył.

Robert Bąkiewicz zapewnił, że Marsz Niepodległości 2018 się odbędzie. Dodał, że w ostateczności impreza zostanie zorganizowana na zasadach zgromadzenia spontanicznego. W środę wieczorem Bąkiewicz apelował do prezydenta Andrzeja Dudy, aby wstrzymał się z decyzją o zorganizowanie alternatywnego marszu do czasu ogłoszenia decyzji sądu.

Warszawski Urząd Miasta nie zgodził się na zorganizowanie 11 listopada Marszu Niepodległości. Swoją decyzję Hanna Gronkiewicz-Waltz przedstawiła na środowej konferencji prasowej. Prezydent stolicy powiedziała wprost: „zakazałam Marszu Niepodległości”. Swoją decyzję uzasadniła słowami: „Warszawa wiele wycierpiała przez agresywny nacjonalizm”.

 

Źródło: PCh24  https://www.pch24.pl/srodowiska-narodowe-odwoluja-sie-do-decyzji-o-zakazie-organizacji-marszu-niepodleglosci,64033,i.html#ixzz5WGTVj600

2 thoughts on “Środowiska narodowe odwołują się do decyzji o zakazie organizacji Marszu Niepodległości

 1. Nasza firma http://fullbax.pl/
  zajmuje się importem z Chin na zlecenie naszych klientów.
  Zajmujemy się wszystkim od A do Z :
  – wyszukujemy dostawcę
  – sprawdzamy towar pod względem celno-podatkowym
  – wizytujemy fabryki
  – kontrolujemy produkcję
  – jesteśmy obecni przy załadunku
  – wysyłamy towar z Chin
  – odprawiamy towar w Polsce
  – dostarczamy towar z portu do Waszego magazynu

  http://fullbax.pl/
  to nie tylko powyższe zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

  Mamy konkurencyjne stawki, współpracujemy również z mniejszymi firmami.

  Jeśli myślałeś kiedyś o imporcie z Chin a nie wiesz jak się do tego zabrać lub importujesz z Chin i potrzebujesz pomocy na jakimś etapie, jesteśmy do usług.

  Napisz do nas, odpowiemy na każde twoje pytanie,to nic nie kosztuje !

  Zapraszamy
  http://fullbax.pl/

 2. Najlepsze kosmetyki barberskie z całego świata. Produkty naturalne światowych liderów na rynku fryzur i stylizacji barberskich. Faceci którzy lubią nowoczesne fryzury w naszej ofercie znajdą : pomady, szampony, toniki, grzebienie. Brodacze mogą zaopatrzyć się w : olejki, blasamy, szampony, mydła. Darmowa wysyłka przy zakupach za 199 zł. Teraz mega nickie ceny. Odwiedź i sprawdź!
  https://www.barberpharmacy.pl

Comments are closed.

FACEBOOK

x