DLA KREATYWNYCH

Opis stanowiska:

 • Reprezentowanie marek:

– Radio Polonia In The World

– PortalPOLSKA.pl

– PortalPolski.pl

– Gazeta PortalPOLSKA.pl

 • Realizowanie założonych efektywnych planów sprzedażowych
 • Pozyskiwanie nowych klientów
 • Utrzymywanie trwałych pozytywnych relacji z obecnymi klientami firmy
 • Raportowanie wyników pracy
 • Utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy
 • Ruchomy czas pracy

Wymagania:

 • Własna inicjatywa – kreatywność i zaangażowanie
 • Umiejętności ustalania priorytetów
 • Dobra organizacja pracy
 • Nastawienie na realizację celów
 • Samodzielność, dyspozycyjność
 • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
 • Prawo jazdy kat. B (aktywne)
 • Doświadczenie w handlu B2B będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane i z “sercem po prawej stronie” prosimy o przesyłanie CV na adres: wspolpraca@poloniaintheworld.pl

W tytule maila prosimy o podanie referencji: HANDLOWIEC #P/G05

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

______________________________________________________________________________________________________

P R A C A / W S P Ó  Ł P R A C A  Z  R A D I O:

Radio nasze szuka aktywnych ludzi, którzy mają pasję i chcieliby współtworzyć Radio, stworzyć zgraną świetną ekipę i w niej działać na rzecz innych, rozwijać swoje zainteresowania i zmieniać otaczający świat. Jeżeli jesteś zainteresowany/na współpracą przy działaniach jakie prowadzimy lub masz własne pomysły, ale nie wiesz jak się do nich zabrać, nie wiesz czy sobie poradzisz z ich realizacją – zapraszamy do nas. Interesuje nas wszystko co pozwoli ulepszyć naszą rzeczywistość i pomóc Rodakom na całym świecie.

WSPÓŁPRACA ZDALNA NA ODLEGŁOŚĆ

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju formy:

– aktywizacji (audycje radiowe rozwijające osobowość oraz szeroko rozumiane kompetencje, audycje rytmiczne, audycje terapeutyczne, terapia telefoniczna , szkolenia na antenie radia praktycznie z każdej dziedziny życia.

– pomoc dzieciom i ich rodzicom poprzez różnego rodzaju radiowe telefony zaufania pomoc osobom starszym w kwestiach urzędowych np. porady prawne, porady psychologiczne, porady życiowe we wszystkich problemach niejednokrotnie przerastających zwykłego człowieka.

Preferujemy osoby które mają już doświadczenie w prowadzeniu audycji, ale każdemu dajemy szansę. Więc jeśli nie masz doświadczenia w prowadzeniu audycji czy programów radiowych też się do nas zgłoś. Jesteśmy przekonani, że na dobry początek energia oraz silna chęć niesienia pomocy są bazą na której może rozkwitać współpraca i wspólny rozwój

Kierujemy swoją ofertę współpracy do osób dla których losy Ojczyzny nie są obojętne i chcą swoją współpracą z radiem, swoją osobą pomóc w rozwoju radia i kształtowania odpowiedniej postawy naszej Polonii.

Proponujemy współpracę na zasadzie wolontariatu.

Wolontariuszowi oferowane jest:

współpraca na umowę wolontariatu z oraz referencje, które pomogą w znalezieniu dalszej pracy w zawodzie lub zatrudnienie w Radio;

Zwrot kosztów związanych z wykonywaniem wolontariatu ( nie jest to wynagrodzenie choć go nie wykluczamy), zdobycie wiedzy i doświadczenia w pracy radiowej,

możliwość odbycia praktyk studenckich w firmie brytyjskiej,

działania z doświadczonymi prezenterami oraz praktyczne poznanie metod pracy radiowej:

szkolenie z zakresu dziennikarstwa radiowego

nieodpłatny lub częściowo odpłatny udział w dodatkowych szkoleniach podnoszących kwalifikacje organizowanych przez radio lub firmy zewnętrzne,

bezpłatnego lub częściowo płatnego odbycia szkoleń oraz kursów przygotowujących do pracy w charakterze prezentera radiowego, dziennikarza, redaktora, DJ-a ( dodatkowo praca w audycjach muzycznych w godzinach nocnych) itp. , organizowanych przez Radio oraz przez firmy zewnętrzne

praktyka i możliwość zaprezentowania swoich zdolności w tworzeniu audycji, udzielania porad na antenie radia w formie audycji , telefonicznie oraz redagowaniu artykułów na www radia,

bezpłatne lub częściowo odpłatne szkolenia fundraisingowe jak i networkingowe organizowane przez radio i firmy zewnętrzne np. Gnyszka Fundraising Advisors.

praktyka we fundraisingu – pozyskiwanie sponsorów i reklamodawców radiowych,

zdobywanie umiejętności potrzebnych w pracy z osobami o różnymi problemach poprzez kontakt telefoniczny i na antenie radia.

pisemne referencje, potwierdzające współpracę z radiem,

możliwość współpracy z młodymi aktywnymi ludźmi.

zdobycia doświadczenia w realizacji projektów krajowych i międzynarodowych.

bezpłatne lub częściowo odpłatne uczestnictwo w wydarzeniach rozrywkowych (imprezy, koncerty itp.),

bezpłatne lub częściowo odpłatne uczestnictwo w imprezach rekreacyjnych i turystycznych organizowanych przez i/lub pod patronatem Radia.

realizowania projektów dodatkowych własnych lub pomoc przy tworzeniu projektów grupowych.

Promocję prac czy osiągnięć naszych wolontariuszy na stronie, antenie i w informacjach radia oraz linku do portfolio.

Dla najlepszych wolontariuszy po 6 miesięcznej współpracy z radiem istnieje możliwość zaproponowania stałej pracy w Radio i możliwość międzynarodowej kariery gdyż działamy globalnie.

Kogo szukamy:

prezenterów/speakerów radiowych;

Chcących prowadzić audycje w naszym radiu na żywo potrafiących lub mających chęć nauki czytania wiadomości, serwisów informacyjnych wraz z włączaniem własnych autorskich komentarzy, rozmów z gośćmi w studio, rozmów telefonicznych ze słuchaczami, itp . Będącymi głosami radia ze swoim niezawodnym poczuciem humoru, umilającym słuchaczom przerwy między muzyką a reklamami. Prowadzących konkursy, wywiady. Jedynym wymaganiem jakie stawiamy przed potencjalnym kandydatami/tkami to głos który powinien być już odpowiedni. Jeśli jesteś zainteresowany/a a uważasz ze nie masz odpowiedniego głosu spróbuj a może właśnie ty i twój głos się spodoba słuchaczom oni to ocenia a nie ty czy ja. Oczywiście przyda się również błyskotliwość i pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy, bardzo miła aparycja, stu procentowy optymizm z ciągle roześmianą buzią, żartem i emanująca energią. Poszukujemy osób z umiejętnościami obsługi programów shoutcastowych i programów do nadawania audycji przez internet lub gotowych do nauki obsługi w/w programów.

DJ-ów;

Prowadzenie programów typowo muzycznych. Grających dowolny rodzaj muzyki poza muzyką wulgarną posiadających często aktualizowaną rozbudowaną bazę muzyczną. Poszukujemy osób z umiejętnościami obsługi programów shoutcastowych i programów do nadawania audycji przez internet lub gotowych do nauki obsługi w/w programów.

dziennikarzy, redaktorów;

Osoby tworzące i prowadzące audycje autorskie, tematyczne oraz bloki informacyjne, kulturalne, audycje dla dzieci itp. Potrafiących zainteresować słuchacza audycją wciągnąć go do czynnego brania udziału poprzez telefony do studia, kontakt mailowy, poprzez GG czy wysyłanie pozdrowień na antenę. Umiejące uatrakcyjnić program poprzez krótkie konkursy z nagrodami fundowanymi przez radio lub sponsorów związane z prowadzoną audycją. Poszukujemy osób z umiejętnościami obsługi programów shoutcastowych i programów do nadawania audycji przez internet lub gotowych do nauki obsługi w/w programów.

Copywriter;

Osoby do pisania tekstów, artykułów itp. na stronę www.

Marketing/Reklama/PR;

Dbania o wizerunek Radia, udział w promocjach Radia w mediach, Internecie, na portalach internetowych itp. pozyskiwania funduszy, sponsorów oraz projektów, koordynacji działań promocyjnych w ramach poszczególnych projektów, pomoc w redagowaniu ulotek, biuletynów promocyjnych itp, redagowanie strony www,

Patronaty medialne radia;

Nawiązywanie współpracy z instytucjami kultury i organizatorami wydarzeń kulturalnych, wspieranie działań i organizacja wydarzeń kulturalnych, nawiązywanie współpracy z klubami muzycznymi w celu promocji młodych polskich artystów, wynalazców, wybitnie utalentowanych Polaków, redagowanie strony www,

Działania organizacyjne radia;

Pomoc w pozyskiwaniu funduszy na działalność Radia, organizacja spotkań, wydarzeń kulturalnych, konferencji i seminariów tematycznych zarówno fizycznie jak i koncepcyjnie; koordynację kontaktów z partnerami lokalnymi/ krajowymi / międzynarodowymi, redagowanie strony www.

Asystentki/ów biurowych

Działania logistyczne pomoc w pracy biurowej, pomoc przy prostych pracach biurowych, wprowadzanie danych do komputera, odpisywanie na korespondencję, pomoc w tworzeniu, projektowani i organizacji różnych festynów, imprez plenerowych, redagowanie strony www.

Wszystkich innych zainteresowanych współpraca przy tworzeniu i rozwoju naszego radia

Jeśli nie odnalazłeś/odnalazłaś się w w/w działach lub nie bardzo wierzysz w swoje możliwości a emanuje z Ciebie energia do współpracy z nami i chcesz się do nas przyłączyć zapraszamy do współpracy. Jeśli masz jakikolwiek inne pomysły na uatrakcyjnienie naszej oferty dla słuchaczy CZEKAMY NA TWOJE PROPOZYCJE. 

Zapewniamy Cię że nie zostaniesz w samotności i pomożemy Ci rozpocząć współpracę z naszym radiem.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z wolontariuszami obojga płci z całego świata –

współpraca zdalna

Jeśli chcesz się przyłączyć do naszego zespołu prześlij e-mailem (wpisując w temacie twoje imię, wiek, stanowisko oraz login skype) zgłoszenie zawierające CV opisujące Twoje doświadczenia, umiejętności, odbyte praktyki i szkolenia – niekoniecznie udokumentowane chodzi nam po prostu o to co umiesz robić i w czym się dobrze czujesz – oraz list motywacyjny dokładnie opisujący jak sobie wyobrażasz współprace z naszym radiem. Jeśli jednak nie widzisz dla siebie miejsca w naszej ekipie

możesz nam tez pomóc: prześlij tą informację dalej Twojej koleżance, koledze może oni będą zainteresowani współpracą z nami.

Jeśli posiadasz własne radio i jesteś zainteresowany jego rozwojem pod skrzydłami poważnego partnera skontaktuj się z nami gdyż RAZEM MOŻNA WIĘCEJ.

CV prosze przesyłać na poloniaintheworldpl@gmail.com 

WPISUJĄC W TEMACIE TWOJE IMIĘ, WIEK, STANOWISKO ORAZ LOGIN SKYPE STANOWISKO NA JAKIE APLIKUJESZ

( inne jeśli nie wymienione powyżej.

Odezwiemy się do wybranych kandydatów/kandydatek.

Zarząd

PIERWSZEGO NIEZALEZNEGO RADIA POLONIJNEGO

poloniaintheworld.pl